Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) 2 Farblithografien, "Sturm auf den Turm", "Der Freibauer", Blattgrößen je 28 x 37,5 cm, beide signiert, ohne Rahmen, beide partiell fleckig, leichte Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.11.2015 - 16:42
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.11.2015 - 16:42 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.10. - 04.11.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-